O firmie

EcoKomfort

ECOKOMFORT jest członkiem POLSKIEJ ORGANIZACJI ROZWOJU TECHNOLOGII POMP CIEPŁA PORT PC www.portpc.pl/czlonkowie jedynej organizacji zrzeszającej producentów i dystrybutorów pomp ciepła w Polsce. Oferujemy profesjonalną obsługę klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych w zakresie doboru i montażu pomp ciepła, klimatyzacji i wentylacji oraz instalacji: wodno-kanalizacyjnych, wentylacji mechanicznej z rekuperacją, FOTOWOLTAIKI oraz MICROKOGENERACJI, wykorzystując Odnawialne Źródła Energii (OZE). Zapewniamy profesjonalną obsługę gwarantując serwis fabryczny gwarancyjny i pogwarancyjny.
Wszystkie bieżące informacje i aktualności zamieszczamy na stronie portalu społecznościowego FACEBOOK: https://www.facebook.com/ECOKOMFORT.MROWINSKI Zamieszczamy tam opisy prawne, reklamę produktów oraz swoje realizacje z ciekawszych inwestycji.

ECOKOMFORT oferuje unikatową wodną technologię OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO w suchej bezwylewkowej zabudowie z rury EPDM – innowacyjny system płaszczyznowego, niskotemperaturowego, skandynawskiego ogrzewania podłogowo-ścienno-sufitowego, przeznaczonego do ogrzewania domów budowanych w technologii ultralekkiej szkieletowej drewnianej, metalowej czy modułowej oraz nadająca się do termomodernizacji istniejących systemów wysokotemperaturowych grzejnikowych na niskotemperaturowe płaszczyznowe np. podłogowe. Technologia praktycznie bez barier montażowych na podłodze ścianie czy suficie w suchej, bezwylewkowej zabudowie. Jedyną barierą ograniczającą jej możliwości jest wyobraźnia człowieka. Technologia ta przyjęła się z powodzeniem w budownictwie tradycyjnym murowanym. Polecamy też inne rozwiązania grzewcze niż tradycyjne XXI wieku np. FREZOWANIE-BRUZDOWANIE posadzki pod ogrzewanie podłogowe w obiektach termomodernizowanych i nie tylko.

ECOKOMFORT współpracuje z najlepszymi:
DAIKIN www.daikin.pl Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORTPC) www.portpc.pl, GLOBEnergia oraz Termomodernizacja – redakcja, portal i magazyn poświęcony pokazywaniu i promowaniu Odnawialnych Źródeł Energii i nowoczesnego budownictwa: www.globenergia.pl, www.globenergia.pl/plus, www.termomodernizacja.pl, NUEVA TERRAIN – system instalacji wody i CO na wcisk www.nuevaterrain.pl, Oferujemy też system wentylacji mechanicznej i rekuperacji rozproszonej PRANA www.ecoventeam.com.
Zapraszam też na stronę: www.repowermap.org, gdzie zamieszczone są prawie wszystkie zrealizowane inwestycje firmy ECOKOMFORT. Wykorzystując te i inne udogodnienia elektroniczne, promujemy stosowanie najnowszych technologii OZE dla ogrzewnictwa i chłodnictwa i oczyszczania powietrza. Wiemy, że budując dom w XXI wieku, w/w elementy i produkty oraz technologie OZE i inne, będą w niedalekiej przyszłości nieodzownym elementem wyposażenia Waszych domów czy biur, hal przemysłowych, budynków administracji publicznej, obiektów zabytkowych, sakralnych, przemysłowych oraz innych obiektów w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

Dyplomy i wyróżnienia

Certyfikaty i uprawnienia

ECOKomfort

SALON PARTNERSKI DAIKIN
ul. Mielczarskiego 35a
97-400 Bełchatów

SIEDZIBA FIRMY
ul. Ogrodowa 30
62-850 Lisków
NIP: 9680318495

Pon.-Pt.: 9:00 – 17:00

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych

® 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone

e-alpaka.pl